Oferta

Kontakt

 

   

contact box2  605 907 563
contact box3  gosia@herbatakwitnaca.pl
contact box4  gosiad24
face  dołącz do nas

 

 

Facebook

Płatności online

payu

Na początek chcielibyśmy serdecznie podziękować za poświęcenie nam chwili Państwa uwagi.


Nasza firma Herbata Kwitnąca zajmuje się sprzedażą herbat zielonych kwitnących, oryginalnych akcesoriów do zaparzania oraz pięknych i ekskluzywnych zestawów upominkowych. Większość z nich to unikalne produkty niedostępne do tej pory na polskim rynku. Zaopatrujemy się w herbaty kwitnącej od renomowanej firmy z wieloletnim doświadczeniu w branży. Herbaty kwitnące są wykonywane bardzo pieczołowicie, tylko przez mistrzów tego rzemiosła ze szczególnym naciskiem na wybór najwyższej jakości surowców.

Może dziwić bardzo wąska specjalizacja naszej firmy, jednak herbaty kwitnące są tak fascynującym produktem i robią tak wielkie wrażenie, iż uważamy, że warto się na nich skupić.

 

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę herbat kwitnących wykonanych z najwyższej jakości, wyselekcjonowanych listków herbaty białej i zielonej oraz kwiatów egzotycznych. Aby efekty wizualne jakie towarzyszą rozkwitaniu herbaty były jeszcze większe oferujemy szereg zestawów do zaparzania wykonanych ze specjalnego szkła bromowo-krzemowego o niezwykłych właściwościach.
Herbata kwitnąca to KRÓLOWA wszystkich herbat. Pijana niegdyś przez Cesarzów i możnych władców dalekiego wschodu, była niedostępna dla wszystkich. Dziś dzięki naszej ofercie mają Państwo okazję zaoferować tę odrobinę luksusu swoim bliskim, rodzinie czy przyjaciołom.

 

Zapraszam serdecznie do zakupów,

 

Małgorzata Łużyńska

właściciel Herbata Kwitnąca